KONST / Litografier / Färglitografi 7292676
nr 729 2676
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), 48/150, signerad, motivets mått: 20x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2011
kl 17:04:24
5/12 07:56:56
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson